Caso | Bar Vacuum sealer | VC10 | Power 110 W | Temperature control | Silver
- TootjadCaso
- Mudel: 01340
- Saadavus: 5
-
82€
Caso | Bar Vacuum sealer | VC10 | Power 110 W | Temperature control | Silver
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Depth | 15.5 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Fully automatic vacuum system seals food for optimal freshness, Ideal for meat, fish, vegetables and fruit, Electronic temperature control for perfect seam weld |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Gross weight | 1.94 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Height | 9 cm |
| Kaasas lõikur | No |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 1.4 kg |
| Net weight master carton | 3.574 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 530 g |
| Päritoluriik | China |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Bar Vacuum sealer |
| Producer product name | VC10 |
| Rulli laius | 30 cm |
| Sisemine rullmahuti | No |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Tare weight master carton | 0.195 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 10 vacuum bags 20x30 cm |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Vacuum Sealers |
| Vaakumkamber | Integrated |
| Võimsus | 110 W |
| Volume (m3) | 0.00796425 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 36 cm |
Sildid: caso bar vacuum sealer vc10 power 110 w temperature control silver, 01340, caso, vaakumpakendaja

